İstanbul ‘a Yakın Kamp Alanı

Kafa dinlemek için gidilebilecek İstanbul’a yakın kamp yerleri arasında Kırklareli uğrak bölgeniz olabilir.Kırklareli İğneada’ nın İstanbul ‘ a uzaklığı 250 km dir. Artık insanlar kalabalıktan ve betondan  bunaldığı için kendine has bölgeler aramakta haklılar .İğneada Kamp Yeri 2021 arayışınızda değişmeyen yapısıyla doğal bir ortam arıyorsanız İğneada Longoz Çiftliği ‘ne uğrayabilirsiniz.

Çadır Kamp Yerleri Ve Fiyatları 2020

Çadır kamp yerlerine ait fiyatlar, kişi başı olmak üzere hesaplanır.2021 kamp alanı fiyatlarımız kişi başı 50 ₺ dir. İstanbul daki kamp alanlarına göre doğada daha sakin vakit geçirebilirsiniz. Kamp alanı sıkıntısı yaşamayacağınız bu yerde,  mevcut çadırlar birbirine uzak olarak kurulur.İster çadır kiralayın, isterseniz kendi çadırınızı alın gelin; sizi kabalığın keşmekeşinden kurtulun.

Longoz Çiftliği İğneada Kamping ;

Çadırınız olmasa dahi, hazır kurulu çadırı ücreti karşılığında kiralama hizmeti veriyor. k Öte yandan masa ve sandalye (ücretsiz),mangal &semaver (10 ₺ ) karşılığında temin edebiliyorsunuz.

Diğer bir avantaj kuşkusuz güvenlik konusu. Daha önce gitmediğiniz, özellikle geceleri kimin geleceği belli olmayan yerlere kamp alanlarına kurup, konaklamayı ücretsiz karşılarım derken ciddi güvenlik sıkıntıları yaşamak yerine, etrafı çevrili, müşteriler haricinde giriş çıkışın olmadığı ve güvenlik anlamında çok daha rahat edeceğiniz kamping alanlarını tercih edebilirsiniz.

  • İnsan gürültüsünden uzak kuş ve dere sesi,isterseniz de hafif müziğin eşlik edeceği,konsept olarak kendi yeriniz hissini veren bir yapı.
  • Karavan kampı ,orman kampı,çadır yeri ve kiralık çadır
  • Kamp yapan misafirlerlerimiz için ayrılmış geniş alanlar
  • Çocuklarınız için tavuk,ördek,civciv,kedi ve köpeklerimiz sayesinde internet çağından çocuklarınızı toprakla buluşmaları
  • Semaverde Çay,kahvaltı,gözleme,köfte & sucuk menüsü
  • Ücretsiz Wc,duş ve elektrik imkanı

İĞNEADA KAMP ALANI

%d blogcu bunu beğendi: